Psí přání

Buráčkovi došlo krmení, a rád by se nabaštil. Přál by si krmení na dalšího čtvrt roku.

Dočasná teta Máni se musela vrátit do práce. Jelikož má Máňa problém s močením, během pracovní doby docasky je to náročné a díky nevymačkávání močového měchýře se poté Máňa počůrává. Během prac.doby dočasky nasazujeme Máně plenky, aby nemusela ležet v počuraném pelíšku.

Kubík by si přál senior granule a konzervy zn. Calibra, které mu už došli 🤍

Máňa potřebuje speciální veterinární dietu vytvořenou na zakázku, a to renálky zároveň s hypoalergením. Právě ji dochází a potřebuje další krmení na dalších čtvrt roku. Budeme rádi, pokud ji toto splnění pomůžete dokončit.

Máša potřebuje speciální veterinární dietu pro obézní psy a právě ji dochází. Budeme rádi, pokud nám pomůžete její přání v podobě krmení splnit. Za vybrané peníze bude nakoupeno krmivo opět na čtvrt roku, a to jak granule, tak i masové konzervy.

Máňa se svým handicapem pokračuje v léčbě. Musí pravidelně chodit na rehabilitace a podporovat její ochrnuté nohy. Máňa nemůže bez rehabilitaci být, aby neochrnula úplně. Krásně se snaží a my doufáme, že ji bude jen a jen lépe.

Ahoj všem, já jsem Kubík a hledám nový domov. Společně se svými kamarády bychom si pro naše depozitum přáli ozónový generátor, který si dlouho naše tety přejí.