Psí přání

Charliemu dochází krmení, a rád by konzervy, do které maskujeme veškeré léky, které Charlie dostává.

Gheťáčci mají obrovskou spotřebu krmiva, hraček a pamlsků, které využíváme hlavně k výcviku. Budeme rádi, pokud nám s nimi pomůžete.
Je to čtveřice pejsků, které jsme odebírali v ghettu na Tachovsku.
Betty, Oskar, Black a Nikita. Nikita je 3 letá fenka, která je bohužel těsně před porodem a každým dnem nám bude rodit… Betty, Oskar a Black,...

Stalo se to, čeho se obáváme po každé operaci, a to jsou pooperační komplikace. Bohužel i přesto, že se to nejdřív zdálo dobré, tak léčení Charlieho nedopadlo moc dobře a operace se musí udělat znovu, kdy se musí vyměnit komplet nové šrouby, dráty a implantáty. Bohužel i to se někdy po operacích stává a bohužel se to stalo Charliekovi Jsme...

Charlieho nám darovali majitelé. Bohužel Charlieho srazilo auto a má zlomené dvě nohy.

Kuba by si k Vánocům přál dárek, a to trvalý domov, kde by mohl dožít. To se mu ale stále nedaří. Pomůžete mu splnit alespoň toto psí přání?

Burák by si přál trvalý domov, je ještě mlaďoučký, ale rok a půl na něj čeká v našem azylu a stále domov nenašel.

Buráčkovi došlo krmení, a rád by se nabaštil. Přál by si krmení na dalšího čtvrt roku.

Dočasná teta Máni se musela vrátit do práce. Jelikož má Máňa problém s močením, během pracovní doby docasky je to náročné a díky nevymačkávání močového měchýře se poté Máňa počůrává. Během prac.doby dočasky nasazujeme Máně plenky, aby nemusela ležet v počuraném pelíšku.

Kubík by si přál senior granule a konzervy zn. Calibra, které mu už došli 🤍

Máňa potřebuje speciální veterinární dietu vytvořenou na zakázku, a to renálky zároveň s hypoalergením. Právě ji dochází a potřebuje další krmení na dalších čtvrt roku. Budeme rádi, pokud ji toto splnění pomůžete dokončit.