Psí přání

Kubík by si přál senior granule a konzervy zn. Calibra, které mu už došli 🤍

Máňa potřebuje speciální veterinární dietu vytvořenou na zakázku, a to renálky zároveň s hypoalergením. Právě ji dochází a potřebuje další krmení na dalších čtvrt roku. Budeme rádi, pokud ji toto splnění pomůžete dokončit.

Máša potřebuje speciální veterinární dietu pro obézní psy a právě ji dochází. Budeme rádi, pokud nám pomůžete její přání v podobě krmení splnit. Za vybrané peníze bude nakoupeno krmivo opět na čtvrt roku, a to jak granule, tak i masové konzervy.

Máňa se svým handicapem pokračuje v léčbě. Musí pravidelně chodit na rehabilitace a podporovat její ochrnuté nohy. Máňa nemůže bez rehabilitaci být, aby neochrnula úplně. Krásně se snaží a my doufáme, že ji bude jen a jen lépe.

Ahoj všem, já jsem Kubík a hledám nový domov. Společně se svými kamarády bychom si pro naše depozitum přáli ozónový generátor, který si dlouho naše tety přejí.

Buráček by si moc přál k Vánocům CBD kapky, Kloubní výživu a pelíšek, který nemá.
Pomůžete Buráčkovi splnit jeho přání? :)

Holky jsou v ošklivém stavu a pomalu a poctivě je léčíme. Je ale potřeba několik kůr, které jsou finančně náročné. Obě holky mají své zuby v šíleném stavu, a je potřeba je dát do pořádku, protože je to bolí a nechtějí pořádně ani žrát! Budeme moc rádi za podporu!