Sponzorské dary

Chceme veřejně moc poděkovat Městu Lom , kteří nás již druhým rokem podporují finanční částkou.
Už druhé Vánoce dělají naše svěřence šťastnými.
Vždy nám pomohou s tím, co nám chybí a co potřebujeme.
Letos jsme obdrželi nákup v hodnotě 6000,- Kč pro naše svěřence.
Na přiložené fotce můžeme najít spousta krmení, pamlsků, hraček a jiných potřeb...

Parta místních z Mostu, kteří vedou fanpage Mosteckého jezera,
se rozhodla nás podpořit a věnovala nám symbolický příspěvek 1.000 Kč.

Na konci listopadu 2022 jsme mohli být součástí Nadačního příspěvku, kde nám byla schválena žádost. Jsme za ni ohromně vděční a díky tomuto nadačnímu příspěvku z organizace nadace na ochranu zvířat, jsme darem obdrželi částku 10 000 Kč na veterinární péči, nákup krmiva a provozního materiálu.

Skončila sbírka na rehabilitaci a další potřeby pro naší svěřenkyni Máňu a chceme Vám říct, že sbírka byla úspěšně vybrána a dokonce i něco navíc.
Chceme poděkovat všem, kteří se na této sbírce podíleli, kteří sdíleli nebo přispěli finančním příspěvkem. Vážíme si Vaší pomoci a jsme rádi, že díky Vám můžeme holčičce dopřát maximální péči
Sbírka trvala...

GIVT promění vaše každodenní nákupy na internetu v dobrý skutek.
Nejprve zvolíte, komu chcete pomáhat a pak už nakupujete tak, jak jste zvyklí. Z každého vašeho nákupu pošle internetový obchod určité procento na dobrou věc jako poděkování a vy samozřejmě nezaplatíte nic navíc.

Tento rok jsme byli vybráni do projektu Komunita od firmy @orlenunipetrol, kde jsme získali finanční podporu 15 tisíc. My jsme moc vděční, že jsme mohli být v tomto projektu, a že jsme do něho byli zařazeni díky jejich skvělé zaměstnankyni Terce Fritschové, která má od nás adoptovaného pejska. Děkujeme Terezce, že nás do projektu navrhla a obhájila...

Zastupitelé Litvínovského spolu Litvínov DO TOHO! - Petr Globočník, Daniel Urik a Filip Marko darovali své výroční odměny na podporu spolkové činnosti na území města Litvínov.