operace Charlieho

04.01.2024

Charlieho nám darovali majitelé. Bohužel Charlieho srazilo auto a má zlomené dvě nohy.

Má zlomenou pažní i stehenní kost. Charlie je cca 7-9 měsíční stěně, a potřebuje operaci.
Operace je finančně nákladná a majitelé neměli dost finančních prostředků na zaplacení. Proto nás majitelé kontaktovali a pro dobro pejska a jeho léčení se ho vzdali a odvezli do našeho azylu.

Potřebujeme teď od Vás pomocí Operace je nákladná a sami nedokážeme pomocí. Potřebovali bychom i Vás, abychom mohli pro naše chlupaté svěřence udělat maximum.

operace (splněno)

Vybráno 26120 Kč z 25 000 Kč


EDIT:

CHARLIE A OPERACE PO SRAŽENÍ AUTEM
Konečně jsme se na chvíli zastavili a můžeme Vás informovat o operaci, kterou prošel náš svěřenec Charlie, který byl sražen autem a poté převzat k nám do péče.
U Charlieho jsme museli jednat rychle. Operoval ho ortoped, který se stará o naše svěřence s ortopedickými problémy dlouhodobě.
Měl zlomené dvě nohy a do toho se musela sešroubovat i ploténka. Šroubovali se i zlomené kosti. Má tedy čtyři šrouby, které se budou za pár týdnů vyndavat. Poté zkonzultujeme i to, zda šroub v plotně necháme nebo ne.
Na stehně měl také poraněný sval.
Nyní je odoperován, je v pořádku a je v klidovém režimu u dočasky. Nyní nás v pátek čeká další kontrola, zda je všechno v pořádku. Charlie odmítal tekutiny, ale už je vše v pořádku a vypadá to, že se daří.
Pokud se bude vše dobře dařit, tak budeme opakovat RTG, abychom viděli, jak se to hojí. Za 6 nebo 8 týdnu vyndáme šrouby a po konzultaci cca za 3 až 5 měsíců budeme případně vyndavat šrouby z ploténky.
Je teď na nás, abychom Charlieho postavili zpátky na nohy a začali s rehabilitací a fyzioterapií. Léčba je sice finančně a fyzicky náročná, ale snažíme se dělat maximum!
Kdybyste chtěli Charlieho nadále finančně podporovat v jeho cestě léčby, vkládáme do komentáře qr kód na náš transparentní účet