Podpoř nás

QR pro platbu
QR pro platbu

Finanční podpora:

Jsme soukromý azyl bez finanční podpory města nebo velkých sponzorů.

Veškeré výlohy za pejsky platíme z našeho transparentního účtu, kde nás podporují naši dárci. Bez dárců bychom nemohli náš azyl provozovat.

Z peněz dárců hradíme:

 • Veškerá ošetření veterinárním lékařem
 • Operace a nutné jiné zákroky
 • Krmivo
 • Veškeré potřeby, které náš svěřenec potřebuje
 • Čistící prostředky a nezbytně nutné potřeby do azylu
 • Energie spojené s azylem

Chcete-li se k našim podporovatelům přidat, budeme moc vděční. Finanční dary jsou "univerzální", protože za došlé penízky můžeme pořídit věci, které potřebujeme aktuálně či akutně.

Pomohou nám také trvalé příkazy jakékoliv finanční částky, třeba i nižší.

Transparentní účet našeho azylu je:

2600439788 / 2010  (Fio Banka)Materiální podpora:

 • granule pro psy BRIT nebo SAMSFIELD (jinými nekrmíme)
 • krmení pro králíky, kozy, koně, venkovní ptáčky, ovoce, zelenina
 • pamlsky pro psy
 • ručníky a deky (POUZE ČISTÉ, VYPRANÉ!)
 • savé podložky, vlhčené ubrousky
 • čistící prostředky a dezinfekce (savo, sanytol), pytle na odpad, lopatky se smetáčkem, tierra verde přípravky, prací prášek (savo, jelen), dezinfekce na praní (sanytol, savo), krtek, jar, čistič pračky, tekuté mýdlo na ruce, toaleťák, houbičky na nádobí
 • dřevěné latě, trámy


Nepřijímáme!!!:

Matrace, deky s výplní, peřiny, polštáře, plyšáky, oblečení.Adopce psů:

Největší pomocí pro nás je adopce nějakého našeho sveřence :)
Pokud dostane novou milovanou rodinu, je to největší odměna pro nás všechny, a hlavně pro toho pejska.

Když odejde pejsek do adopce, můžeme takto pomoci také dalšímu chlupáčovi.

Další pomocí je pro nás virtuální adopce, kde podporujete dlouhodobě pejska v naší dlouhodobé péči, ať je to důvod nezájmu nebo nějaké nemoci.


Staň se naší dočaskou!

Jsi z Ústeckého kraje?
Můžeš zvířeti poskytnout zázemí do doby, než najde domov?
Jsi spolehlivý a miluješ psy?
TAK HLEDÁME PRÁVĚ TEBE!


CO JE DOČASKA?

Přijmete do dočasky pejska v nouzi, vedeného pod naším azylem. Pečujete o něj, jako by byl Váš, do té doby, než najde domov. Staráte se o psa, aby měl lepší dny, než v domově minulém. My zařizujeme veškerou ostatní péči, jako je veterinární péče, krmení, výbava a inzerce. S dočaskou sepíšeme smlouvu o spolupráci, jsme s ní v neustálém kontaktu po celou dobu, kdy se o našeho svěřence stará.

Je potřeba, aby dočaska navštěvovala naší dohodnutou veterinu, kde se udělá základní vyšetření, očkuje, načipuje, odčerví, případně pes projde operací jako je např. kastrace. Dočaska se stará o psy, kteří jsou v nouzi. Může to být pes bez problémů, nebo pes velmi zanedbaný, týraný nebo nemocný. Některé psy jsou tak zanedbaný, že je potřeba je dlouhodobě léčit, socializovat, naučit je hygieně, kontakt s lidmi apod…

Je potřeba, aby dočaska počítala s tím, že je potřeba dodržet nutnou karanténu po příjmu pejska – pes oddělen od ostatních zvířat; že pes může být i problémový a může nastat jakákoliv změna v informacích, než jsme byli o psu informováni; je potřeba se psem pracovat a dát ho do pořádku, než bude moci odejít do nového domova. Jsme ochotni platit např. cvičák nebo jakékoliv potřebné školení či kurz.

Dočaska musí počítat i s tím, že pes, než najde domov může trvat pouhých 14 dní, ale také roky. U každého psa je to individuální, a nikdy nevíme, jak dlouho bude pejsek naším svěřencem. Jakákoliv péče v našem azylu je čistě dobrovolná a není za ní žádná finanční odměna. Odměnou je dobrý pocit a dobrá karma, a Vánoční dárek od našeho azylu, které dáváme každý rok našim aktivním kolegům.

Potřebujeme spolehlivou dočasku, co bude dodržovat naše pravidla, komunikovat s námi a pomáhat. po podepsání smlouvy o spolupráci vám po domluvě přiřadíme pejska. společně vyplníme evidenční kartu k pejskovi, kterou zakládáme pro provoz azylu. poté nastane pejskovi karanténa a veterinární kolečko. pejska nafotíme a vytvoříme inzerci, kde nám musí dočaska pomoci s pomoci popisku. kdo lépe zná pejska, než dočaska žejo. je potřeba přijímat návštěvy potencionálních zájemců, kdy každý vážný zájemce má povinnost pejska navštívit alespoň 3x u dočasky. je potřeba s novými zájemci komunikovat a informovat je o všech informací ohledně pejska (i těch negativních).

Budeme rádi, pokud se do našeho týmu přidáš a budeš součástí našeho azylu.