krmení Gheťáčci

18.03.2024

Gheťáčci mají obrovskou spotřebu krmiva, hraček a pamlsků, které využíváme hlavně k výcviku. Budeme rádi, pokud nám s nimi pomůžete.
Je to čtveřice pejsků, které jsme odebírali v ghettu na Tachovsku.
Betty, Oskar, Black a Nikita. Nikita je 3 letá fenka, která je bohužel těsně před porodem a každým dnem nám bude rodit… Betty, Oskar a Black, jsou Nikity půlroční štěňata
Nyní se učí socializace, základním návykům a chodu běžného života. Bohužel nic nikdy nezažili a vše se musí učit od znovu. Naštěstí jsou učenlivý.
Betty se nachází v dočasné péči v Konstantinových lázních a po socializaci a veterinárním kolečku bude moci odejít do nového domova, s podmínkou kastrace do 1 roka od adopce.
Oskar i Black jsou v dočasné péči na Lounsku, a po veterinárním kolečku budou také moci odejít do nového domova stejně jako Betty.
Nikita je před porodem. Narozená štěňátka budou hledat nový domov po vyšetření a po 8 týdnech po narození. Nikita po porodu u nás projde také veterinárním kolečkem a kastrací a poté bude hledat též nový domov. Nikita je se socializací a kontaktem na tom nejlépe. 

Miska (splněno)

Vybráno 4 000 Kč z 4 000 Kč


EDIT: