Velký projekt - ozonový generátor

20.02.2023

Ahoj všem, já jsem Kubík a hledám nový domov. Společně se svými kamarády bychom si pro naše depozitum přáli ozónový generátor, který si dlouho naše tety přejí.

Generátor odstraňuje bakterie, plíseň, zabíjí viry včetně koronavirů a třeba i zápach; je to účinný dezinfekční prostředek do našich prostor, jako je karanténa, klece a místnosti, nebo třeba i auto, kde se zvířata převáží. Čištění ozónem je plně ekologická metoda, která nezatěžuje životní prostředí.

Jelikož máme v azylu hlavně nemocné pejsky, které jsou ve vnitřních prostorách nebo které převážíme v našich osobních aut, byli bychom rádi, pokud bychom dezinfekci ozónem mohli využívat pravidelně, díky koupi ozónu do azylu

Budeme rádi, pokud nám společné přání pomůžete splnit

Velký projekt - Litvínov - ozonový generátor | Pejsci | PsíPřání.cz (psiprani.cz) 


EDIT (31.1.2023):

Chceme moc poděkovat Petr Žáček, který reagoval na naší sbírku a sám nám potřebný ozón zakoupil a poslal. Tedy sbírka z psího přání nebyla potřebná a ta se využije na operaci našeho svěřence Bobíka.
Petr má se svojí manželkou druhou práci a zároveň takový projekt, kdy určitou část z těchto prodaných výrobků věnují útulkům. V loňském roce tak rozdali 30 tisíc korun
To je úžasné a naše depozitum děkuje za dar!


Edit 28.2.2023
Bobík a veterina 

Takže Bobík má už veškerou veterinární péči za sebou. Pperace zubů a kastrace dopadla super,  rentgeny dopadli také dobře,  jen krev mu vyšla trošku u jater blbě, takže určitě v novém domově bude potřeba kvalitní krmení a po roce nová kontrola.  Stehy má střebatelné, protože prostě furt na naší doktorku držkuje a aspoň mu nebrání jít do adopce o něco dříve, pokud bude v pořádku. Jeho veterinární výlohy byly dohromady 5068 kč, a zntěchto výloh se částka 4500 Kč zaplatila ze psího přání, kde nám probíhala sbírka na ozón. Ozón jsme ale dostali od jiného dárce zdarma, a tak jsme se se svolením dárců rozhodli tyto finance využít na veterinární zákrok pro Bobíka. Děkujeme  !