Velký projekt - léčba fenky Máni

28.04.2023

POTŘEBUJEME POMOCI S REHABILITACÍ A POTŘEBY PRO MÁŇU.

Máňa už vyčerpala finanční částku z předchozí sbírky a stále nejsme u konce. Její léčba je finančně náročná a pomohlo by nám, kdybyste nám pomohli i VY!

Dočasná teta na rehabilitaci jezdí pravidelně, několikrát v týdnu, je ohromná spotřeba materiálu o péči o Máňu a její ústrojí. Musíme také platit pohonné hmoty, protože veterina a rehabilitační centrum je od dočasné tety desítek kilometrů. Finanční výdaje se stále zvyšují.

Peníze budou využity na rehabilitace a fyzioterapii, bez kterých nemůže Máňa být kvůli ochrnutých nohou; na cvičící pomůcky, veškerý spotřební materiál, který k Máně potřebujeme, na pohonné hmoty pro dočasnou tetu,, aby se Máňa společně s DO mohli pravidelně dostavovat na veterinu a rehabilitace a na další potřebné věcí, které jsou nezbytnou součástí starosti o Máňu.

DĚKUJEME!

Podpořit její projekt můžete zde: Velký projekt - Litvínov - léčba fenky Máni | PsíPřání.cz (psiprani.cz)


INFO K ADOPCI MOPSINEK:

Ošklivý příběh dvou mopsích holčiček. Původně z množírny, dvě ségry. Bohužel první adopce se nakonec nevydařila a Máňa prožila nehodu, u které ochrnula na pánevní končetiny. Příběh je hrozně dlouhý, a tak popíšeme holky stručně.

Máša - ta bez oka, cca 4 roky stará. Je po operaci pravého oka. Levé oko je se srůsty, bohužel toho asi moc nevidí. Nejspíše je také po štěňatech. Je kastrovaná a po operaci pupeční kýly. Při příjmu byla silně obézní a nyní má veterinární dietu obesity a hubne.

Máňa - ta ochrnutá, cca 4 roky stará. Byla ve velmi špatném výživovém stavu. U pánevních končetin byla luxace pately 4. stupně a byla hodně vystrašená. Při příjmu po druhé nám byla vrácena ochrnutá na pánevní končetiny a nožky měla opruzené od plen a odřené do masa. Nyní rehabilituje několikrát týdně a jsou tam patrné pokroky, že by se Máňa mohla dát s naší pomocí dohromady.

Obě holčičky jsou nyní v léčení a do adopce půjdou až po vyléčení, nejspíše někdy po novém roce. Nedokážeme říct přesný termín. DO ADOPCE PŮJDOU JEN SPOLEČNĚ! Do adopce odejdou očkované, čipované, kastrované, s balíčky. OVŠEM JE POTŘEBA DODRŽOVAT LÉČENÍ DLE NAŠICH POKYNŮ!

Podmínky adopce:

- min. 3x návštěva u pejska - holky je možné navštěvovat už teď, do doby propuštění do adopce
- podepsání adopční smlouvy
- složení adopčního poplatku za obě holky: 3800,- Kč

Máša a Máňa se nachází v dočasné péči v Kolíně...

KONTAKT:
Tel: +420 721 518 882
E-mail: mopsinky@psidepozitum.czEDIT 28.6.2023

Máme splněné další psí přání a tentokrát pro Máňu, ve finanční výši 9640 Kč, kdy byla proplacena veterinární léčba, fyzioterapie a potřeby k tomu spojené.Moc děkujeme všem, kteří se do projektu zapojili a tak nám společně pomohli!