Vánoce pro naše kolegy

30.11.2022

Jak už jsme psali, my všichni v azylu děláme veškerou práci dobrovolně, zadarmo. Děláme to ve volném čase mimo naší práci a rodinu. Je ale také důležité těmto lidem připomínat, že si jich vážíme a jsme vděční za jejich odvedenou práci Takto to děláme každý rok na Vánoce, aby měli radost a věděli, že bez nich bychom to nezvládli :) 


Jako první obdarovali naší Terku, které pracovně říkáme Levná pracovní síla.  Terka nám dělá dřinu, kterou si právě v tu chvíli vymyslíme, a to co potřebujeme, to nám bez keců dodá v rychlostí blesku. Je prostě úžasná a díky ní se nahodilo spousta dalších věcí do lepšího pořádku. Děkujeme U Terky jsou to první naše Vánoce. Před rokem u nás adoptovala stěně, a tak u nás už zůstala :)

Obdarovali jsme další kolegyni, a to Verču, která je naší dočaskou. Verča je s námi od tohoto roku (2022), a my jsme rádi, že jsme mohli Verču u nás přivítat. Jedna kolegyně Verča nám odletěla navždy do Austrálie a ten nahoře nám seslal Verču novou.

Verča má momentálně v péči Buráčka. Jsme rádi, že je Verča mezi námi a i pro ni jsou to první Vánoce u nás.  Snad se ji dárek líbil . :)

Další obdarovanou kolegyní je Lucka, též nazývaná jako naše levná pracovní síla. Protože ji stačí jen slovní poděkování. :) Lucka se svým partnerem začala podporovat naše depozitum tak často, že se poté stala součástí našeho týmu. Pomáhá nám se vším, co je právě v azylu potřeba. A právě ona nám řeší ve většinách případů nové příjmy.
I Lucka má první Vánoce s námi a my jsme ji moc rádi obdarovali menším dárečkem :) 

Další obdarovanou kolegyní je Bohdanka. Můžete si ji dobře pamatovat, protože měla v doživotní péči dědulku Jacka. Bóďa je naše dočasná teta, která má štěstí na jezevčíky, bulteriéry nebo malý hajzlíky.
Bohdanka je s námi už několik let a my jsme za to rádi :)

Konečně jsme mohli obdarovat i naší další kolegyni, kterou je milovnice bulíků Ája, naše dvorní fotografka. Dostala se k nám minulý rok právě kvůli bulíkovi, kterého jsme v azylu měli a sháněli jsme pro něho fotografa. :) Od té doby pro nás fotí a jsme moc rádi, že ji v týmu máme :)