Mopsiny mají domov!

01.11.2023

Tak, a je to tady. Informace, na které jste čekali!

Holky čekala 3 hodinová cesta za lepšími zítřky, a to do úžasného spolku @smeckazknihankova Smečka z Knihánkova, z.s. - Domov důchodců pro pejsky Náš kamarádský spolek, který vede milá a hrozně úžasná Irča, nám pomohla s Mášou a Máňou, a do svého domova přijala holky, kde můžou v klidu po další léta dožít.

Irča se o své svěřence stará božsky, a my jsme hrozně vděční, že mopsí holčičky má teď na starost ona se svým spolkem, a můžeme mít klid na duši, že o holky bude krásně postaráno
Irča se svými svěřenci dojíždí pravidelně na prestižní kliniku na rehabilitace, takže Máňa bude mít opravdu velmi kvalitní péči - ještě lepší, než u nás I dočasné tetě Lence se od Irenky nechtělo a strávila tam cca 4 hodinky.

Irča a její maminka i babička pro svůj domov pro seniory žijou a je neskutečná ta láska a péče k nim. Budu se ještě opakovat, ale jsme opravdu vděční, že holky jsou právě u nich. Takže na jejich stránkách můžete sledovat nový život mopsin.

Veškeré dary a potřeby pro mopsiny, které jsme měli a Vy jste nám jej zaslali, putovali společně s holčičky do Smečky.

Děkujeme Všem, že jste holčičky podporovali a bude skvělé, pokud budete sledovat jejich další cestu Kde budou bydlet, už napořád.