Kubík, krmení

01.03.2023

POMŮŽEME KUBAJZOVI NAPLNIT MISTIČKU?

Kuba je narozen roku 2008, kříženec jezevčíka a asi ovčáka, vážící 23 kg.

Kubík byl k nám převzat od svého majitele, který se už o něho bohužel dále starat nemohl, a my mu teď hledáme nový domov, kde mu nabídnou spousta lásky a pochopení.

Jeho zuby byli v šíleném stavu, které se dají do pořádku společně s jeho prostatou na operaci dne 20.12.2022. Poté se zotaví a bude moci odejít do nového domova.

Kubajz je svéhlavý, chytrý a hladový pesan. Je také nevrlej, a občas i pořádně ukecanej.

Nemá rád manipulaci, nejspíš na ni nikdy nebyl naučenej. Raději bychom ho nedoporučovali k malým dětem. Spíše bychom ho raději viděli u nějakých starších lidí, kteří by po něm nic nechtěli. Rád lenoší a chce mít svůj klid. Potřeboval by domov plný tolerance, kde by si došel i pro mazlení, kdy on bude chtít. Doufáme, že jsme Vás neodradili, protože Kubík je úžasně hodný pes, akorát prostě nikdy nebyl na toto zvyklí. Proto ho postupně dočasná teta zvyká a už se mnohem lepší. Je to prostě dědek

S ostatními zvířaty je v pohodě. Pokud ho ostatní zvířata neprudí, tak si jich ani moc nevšímá.

Určitě nemůže jít do domova, kde by byl celý den sám, protože jak jsme již psali, je dost ukecaný a stýská se mu. Není vhodný ani na zahradu, kde by žil – potřebuje teplý domov a klidně by moc rád přijal i gauč.

KUBAJZ SE NACHÁZÍ U DOČASNÉ TETY NA LOUNSKU.

PODMÍNKY ADOPCE:
Kuba bude moci odejít do adopce od 5.1.2023 (ale už teď přijímáme návštěvy, aby si na nového pána zvykl), podmínkou jsou minimálně tři návštěvy, je potřeba podepsat adopční smlouvu a složit adopční poplatek částky 2500,- Kč na transparentní účet depozita.

Do adopce odejde očkovaný, čipovaný, odčervený a vykastrovaný.

KONTAKT PRO ZÁJEMCE:
kuba@psidepozitum.cz
+420 731 392 326 (dočasná teta JANA)

Můžete zavolat dočasné tetě, která se o Kubajze stará, nebo napsat na náš email, kam nám prosím napište co nejvíce informací o sobě.

Děkujeme a budeme se na nové páníčky těšit


Mističku můžete plnit zde 


EDIT 7.3.2023

!DĚKUJEME!
Moc děkujeme Všem, kdo podpořil Kubajzovo psí přání, alias mističku!
Vybrala se krásná částka 3870 Kč :)
Za to má Kubík zase na několik měsíců vystaráno a z balíku byl moc šťastný.


Zakoupilo se:
1x 500g chondro super
3x pytel 12 kg granulí
2x míček
4x senior konzerva

Děkujeme mnohokrát