JAK MI ADOPCE ZMĚNILA ŽIVOT - ČÁST 9.

08.11.2022

Arnošt je kříženec bulla, nevíme přesně, kolik mu je, ale bude mu už více jak 7 let. Arnošta se zbavili nejspíše feťáci a skončil v městském útulku několik kiláků od nás. Adoptoval si ho náš kamarád, za kterého jsme se jako trenéři bull psů zaručili. Ale to jsme nevěděli, co nastane o několik měsíců později.

PŘÍBĚH DEVÁTÝ - ARNOŠT

Kamarád to ale absolutně nezvládl a začali problémy. Byl několikrát pokousán, od té doby také Arnošt nesnesl smrad alkoholu atd... O nějaký ten měsíc později Arnošta vracel zpět do útulku, do venkovního kotce.

My jsme se do toho ale aktivně zapojili, a aby nemusel zpět do útulku, vzali jsme to do našich rukou a přes náš azyl mu začali hledat nový domov.

Do třetice to vyšlo

Netrvalo to dlouho a do azylu se nám ozval moc milý mladý pár, který Arnýho navštěvoval. Z návštěv se stala trvalá adopce a Arnošt tak bydlel i se svojí psí parťačkou Majou.

V novém domově to šlape, jak má, bez jakéhokoliv pokousání a Arnošt bydlí v domově, jaký si zasloužil. Tady je to prostě do třetice všeho dobrého.

Rozdává radost a pomáhá

Arnošt je skvělým parťákem v rodině hlavně nyní, protože nedávno do psího nebíčka odešla jeho kamarádka Maja a celá rodina, včetně Arnyho, z toho byla špatná. 

Takže teď ozdává lásku za oba dva.

Arny je v adopci už více jak 5 let a s jistotou můžeme říct, že v této rodině dožije do svého důchodu.

Také několikrát náš azyl podporoval a stále podporuje. Vzpomene si na nás, kdykoliv potřebujeme pomoc, a poskytuje nám materiální pomoc.

Také se jednou zařadil do soutěže od mall.cz, kterou vyhrál, a jako odměnu získal poukaz na 10 tisíc korun, který našemu azylu daroval, a my jsme mohli nakoupit vybavení do našeho azylu. 😊