edice NEKONEČNÁ CESTA

13.10.2023

Udělali jsme naší novou edici na eshopu, která nás letos v roce 2023 prezentuje, respektive prezentuje naše dlouhodobé svěřence. Nese název NEKONEČNÁ CESTA.

Nová edice vznikla díky našim svěřencům, kteří se do našeho azylu dostali díky nezodpovědnosti jejich ex páníčků. Jsou v našem azylu dlouhé měsíce až roky.

Pro tyto svěřence je to nekonečná cesta a dlouhé čekání na nový domov, kterého se třeba bohužel ani nemusí dožít. Jsou to nemocný nebo starší pejsci, kteří by mohli bez naší péče skončit třeba i utracením.


                                 V naší edici můžete potkat:

  • Kubajze, kterému je 15 let, a je to kříženec jezevčíka. Teď na podzim je to rok, co je v péči našeho azylu. Rodina ho sdělila po další věkovou generaci a už se o něho rodina nechtěla starat, a tak ho odložila k nám do azylu. Kubík se musel hodně těžce aklimatizovat a nyní už rok hledá nový domov, kde stále nenašel ani jednoho jediného zájemce díky svému věku.
  • Buráka, který je u nás rok a půl. Žil jako štěně na řetězu s feťákem, který mu vůbec nedal žádnou péči ani výchovu. Dočaska se s majitelem domluvila na převzetí pesana k nám do spolku a od té doby je v péči našeho azylu. Bohužel má Burák ale nemocné srdíčko a musí pravidelně užívat léky a musí se hlídat jeho aktivita - nemůže běhat tak akčně, jako normální zdravý pes. Díky tomu se zájemci bojí Buráka adoptovat, i přes to, že to pro normální lidi není žádnou extrémní překážkou.
  • Mopsinky Máša a Máňa, které jsou v našem azylu už podruhé a zrovna teď u nás hledají domov další rok. Byli odebrány několik let zpátky z množírny, kde byli jako stroj na štěňata. U nás jsme je dali do pořádku a našli jsme jim nový společný domov, protože holky bez sebe neumějí žít. Bohužel o pár let později měla Máňa autonehodu, kdy ochrnula na pánevní končetiny. Majitelka se o následnou péči nepostarala a připojila jí na vozíček. Nadále se o holky nechtěla starat, a tak jsme je minulý rok přijali zpět do péče našeho azylu... :(
    S Máňou rehabilitujeme, je kontrolována na veterinární klinice, a i když pokroky za ten rok dělá, tak zpátky na pánevní končetiny se už nikdy nepostaví. Holky nelze rozdělit, a tak proto hledání domova pro ně dvě je velmi náročný a vlastně bez zájemců. Hledají i nadále společný domov, kde jim ukážou lásku a pohodlí domova i přes to, jaké můry v životě zažily.Díky těmto našim svěřencům jsme udělali tuto edici, kde najdete na různých produktech jejich vlastní autorské ilustrace. Koupí podpoříte jejich péči v našem azylu a budeme vděční, pokud jim budeme moci díky Vám a Vašemu nákupu více pomáhat.

DĚKUJEME, ŽE S NÁMI POMÁHÁTE!

Objednávat můžete na našem eshopu zde: ,,Nekonečná cesta´´